Gdzie pasja spotyka się z praktyką

Tysiące przepracowanych godzin, setki modelowanych części, kilkanaście ukończonych projektów. Uczestniczyliśmy w projektach na każdym etapie powstawania samochodu. Zaczynając od modeli koncepcyjnych przez prototyp, SOP kończąc na zmianach części produkcyjnych.

Doświadczenie zbieraliśmy w Polsce, Niemczech, Anglii, Szwecji w eksteriorze oraz interiorze. Niewiele firm w Polsce może pochwalić się tak rzetelnym i bogatym doświadczeniem na polu surfacingu oraz koordynacji w automotive, jak my. Należymy do generacji, która w swojej pracy dba o element smart projektu. Bazujemy na aktualnych trendach, wspomagamy się aplikacjami do zarządzania, korzystamy z wideokonferencji burząc barierę jaką często w projekcie stanowi brak centralnego ośrodka.

Uważamy, że to nasze atuty gwarantujące terminowość oraz wysoką jakość. Gwarancją wszechstronności jest z kolei doświadczenie w pracy w mniej standardowych projektach, takich jak niewidoczne elementy karoserii, wnętrza reflektorów czy felgi.

Nasz zespół

mgr inż. Daniel Rzepliński

​W roku 2011 czyli tuż po ukończeniu studiów wyjechał do Niemiec gdzie zdobył pierwsze szlify w zawodzie. Swoją pracą zdobył zaufanie firmy Jaguar – gdzie przez kolejne 3 lata brał czynny udział w modelowaniu dobrze znanych nam wnętrz. Pomysłodawca i jeden z filarów, na których powstał Spline.

inż. Karol Kominek

Fachowiec posiadający ogromne pokłady wiedzy w zakresie modelowania. W swoim dorobku ma wiele projektów karoserii oraz wnętrz w których był głównym modelarzem. Ten bagaż doświadczeń zaowocował, gdy rozpoczął koordynowanie projektów karoserii w koncernie VWN. ​Współwłaściciel firmy Spline

inż. Piotr Wyderski

Doświadczony modelarz, który swój fach szlifował w wielu koncernach samochodowych. Posiada sporą wiedzę i umiejętności w pracy nad wnętrzami jak i karoserią. Koordynował zarówno pojedyncze części jak i całe projekty dla VWN. ​
Współwłaściciel firmy Spline. ​

Bartosz Płóciennik

Trafił do nas z polecania dziekan Katowickiej ASP doktor Marty Więckowskiej. Na każdym polu pokazuję zaangażowanie i łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy. Hobbystycznie opanował Maya, w Spline zdobywa doświadczenie w zakresie Surfacingu.

mgr inż. Patryk Kosmala

Absolwent Politechniki Warszawskiej który od kilku lat modeluję w jakości której mogliby mu pozazdrościć. Bardziej doświadczeni koledzy. Gracz zespołowy który w trudnych chwilach potrafi stanąć na wysokości zadania.

mgr inż. Mateusz Sanakiewicz

Główny inżynier w zakresie konstrukcji elementów tworzywowych. Aktualnie współpracuję z firmą Jaguar.

Pracujemy na oprogramowaniu

Pracuj z ...